Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/11/2021

Store Manager

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία μας, Envie Shoes, με σχεδόν 50 χρόνια ιστορίας στην ελληνική αγορά, έχει αναδειχθεί σε μία από τις πλέον σύγχρονες και αναγνωρισμένες εταιρίες υποδημάτων στην Ελλάδα.

Ζητάμε
STORE MANAGER
για το νέο κατάστημά μας, στο κέντρο της Θεσσαλονίκης

Αρμοδιότητες

  • Εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος και τήρηση όλων των προβλεπόμενων διαδικασιών
  • Διοίκηση, διαχείριση, εκπαίδευση και συντονισμός της ομάδας των εργαζομένων
  • Διασφάλιση υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης των πελατών του καταστήματος
  • Παρακολούθηση ανταγωνισμού και συνολικότερα της αγοράς

Με μεγάλη μας χαρά θα δεχτούμε την αίτηση σας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνων, στον τομέα της γυναικείας υπόδησης, σε ανάλογη θέση ευθύνης
  • Ομαδικότητα και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις
  • Σωστή διαχείριση χρόνου
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Γνώση προγραμμάτων ERP θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Παροχές

Προσφέρουμε
  • Άριστες συνθήκες εργασίας, σε ένα φιλικό και δημιουργικό περιβάλλον
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών (μισθός + bonus)
  • Μόνιμη και σταθερή εργασία
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε μια σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία