Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/03/2021

4ωρη Γραμματέας στο Χαλάνδρι

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ο πελάτης μας εταιρία εταιρία παροχής υπηρεσιών επιθυμεί να προσλάβει Γραμματέα στο Χαλάνδρι.

Καθήκοντα
Γραμματειακή υποστήριξη εταιρίας.
Τηλεφωνική επικοινωνία με τους πελάτες και τα στελέχη της εταιρίας.
Υποστήριξη τμήματος marketing (αποστολή newsletters, λοιπού επικοινωνιακού υλικού με πελάτες κλπ).
Τήρηση φακέλων προσωπικού και εξωτερικών συνεργατών.
Έκδοση και επεξεργασία στατιστικών στοιχείων.

Προσόντα
Επιθυμητό πτυχίο ΑΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης.
Πολύ καλή γνώση υπολογιστών (Word, Excel, Powerpoint).
Καλή γνώση διαχείρισης Social Media.
Οργανωτικές ικανότητες.
Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες.

Βιογραφικά σημειώματα στα οποία παρακαλείστε να αναφέρετε τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε
Hrstrategy Human Resources: εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επαγγελματίες και επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων αιχμής.