Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/09/2020

Ανάπτυξη τμήματος Πωλήσεων - Marketing

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Persistence Marketing Group με ηγετική θέση στην αγορά του Marketing και των Πωλήσεων τα τελευταία χρόνια συνεχίζει και αναπτύσσεται ταχύτατα. Στα πλαίσια της ανάπτυξης της αναζητά 3 νέους και δυναμικούς υποψήφιους που θα ενταχθούν στην ομάδα της.

Αρμοδιότητες Ρόλου

Συνεχή προώθηση και υποστήριξη πωλήσεων

Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου σε μια συγκεκριμένη γεωγραφική περιοχή

Παρακολούθηση των συνθηκών και των τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

Η εταιρεία μας αναζητά νέους/νέες (18-35) με άριστη ικανότητα επικοινωνίας, επαγγελματική προσέγγιση, θετική διάθεση, ομαδικό πνεύμα και εστίαση στο αποτέλεσμα.

Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση πωλήσεων-Marketing θα εκτιμηθεί, δεν θεωρείται απαραίτητη. Απολυτήριο λυκείου απαραίτητο, πτυχίο Marketing προαιρετικό.

Παροχές

Παροχές εταιρείας

Η Persistence παρέχει δυνατότητες προσωπικής και επαγγελματικής ανάπτυξης σε ένα φιλικό και δημιουργικό περιβάλλον, καθημερινή εποπτεία και υποστήριξη, συνεχή εκπαίδευση και καθημερινά meeting που θα σε εκπαιδεύσουν σε τεχνικές πωλήσεων καθώς και στη διαχείριση και εξυπηρέτηση πελατών.

Αν θες και εσύ να ενταχθείς στη Persistence, και ενδιαφέρεσαι για μια δημιουργική καριέρα κοντά μας, στείλε και εσύ το βιογραφικό σου και δες τη καριέρα σου να αλλάζει!

Η εταιρεία θα επικοινωνήσει με όλους τους ιδανικούς υποψηφίους για τη θέση εντός 15 ημερών.