Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/10/2022

Μηχανολόγος Μηχανικός / Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρία ΜΕΛΕΤΩ «Σύμβουλοι - Μηχανικοί» με έδρα την Θεσσαλονίκη η οποία δραστηριοποιείται στην Εκπόνηση Μελετών για έκδοση κάθε κατηγορίας Αδειών, αναζητάει Μηχανολόγο Μηχανικό – Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για πλήρη απασχόληση στα γραφεία της Θεσσαλονίκης με απαραίτητο το δικαίωμα υπογραφής

Αρμοδιότητες:
  • Μελέτη & σχεδιασμός Η/Μ εγκαταστάσεων σε όλα τα επίπεδα (προμελέτη, οριστική και εφαρμογής)
  • Προμετρήσεις-Επιμετρήσεις
  • Μελέτη ΚΕΝΑΚ
  • Σχέδια και μελέτες πυρασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού
  • Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
  • Σφραγίδα Μηχανολόγου Μηχανικού
  • Γνώση Προμετρήσεων – Επιμετρήσεων
  • Άριστη γνώση MS Office
  • Άριστη γνώση Autocad
  • Άριστη γνώση αγγλικών (προφορικά και γραπτά)
  • Εμπειρία σε μελέτες πυρασφάλειας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)

Παροχές

  • Υγιές και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Ομαδικό πρόγραμμα πρόσθετης ασφάλισης και υγείας
  • Ευκαιρίες καριέρας σε ένα γρήγορα αναπτυσσόμενο περιβάλλον