Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/09/2020

Οδηγός (Β' ή/και Γ' κατηγορίας)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είμαστε μία από τις πιο δυναμικές ελληνικές εταιρείες των τελευταίων ετών και δραστηριοποιούμαστε στον κλάδο του ηλεκτρολογικού, βιομηχανικού υλικού ενεργειακών λύσεων αλλά και του οικιακού και αρχιτεκτονικού φωτισμού.

Η ομάδα μας αποτελείται από νέους ανθρώπους με κέφι, όρεξη και πάθος να δώσουν τον καλύτερο τους εαυτό σε καθημερινή βάση μέσα σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον που προωθεί την εμπιστοσύνη και την ομαδικότητα.

Αναζητούμε να προσλάβουμε στο Νομό Κορίνθου ένα δραστήριο άτομο για την θέση του οδηγού.

Κύριες αρμοδιότητες

  •  Είναι υπεύθυνος για την διανομή υλικών και παραγγελιών, εντός των χρονοδιαγραμμάτων που έχουν συμφωνηθεί με τον πελάτη και προμηθευτή
  •  Τηρεί όλες τις διαδικασίες μεταφοράς – φόρτωσης – εκφόρτωσης αλλά και παραλαβών – αποστολών
  •  Έχει την ευθύνη για την καλή λειτουργία του οχήματος που είναι στην αρμοδιότητα του και τηρεί όλες τις διαδικασίες συντήρησης, ασφάλειας καθαριότητας – εμφάνισης του οχήματος
  •  Παρέχει υποστήριξη στον αποθηκάριο αναφορικά με την φόρτωση – εκφόρτωση – τοποθέτηση των προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Δίπλωμα οδήγησης Β’ ή και Γ΄ κατηγορίας
  •  Εμπειρία τουλάχιστον 2 -3 έτη σε αντίστοιχη θέση
  •  Γνώση αγγλικής γλώσσας και χρήση Η/Υ
  •  Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες

Παροχές

H εταιρεία προσφέρει:

  •  Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  •  Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη
  •  Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και πρόσθετες παροχές