Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/3/2023

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ - ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία ΠΙΤΣΟΥΛΗΣ HORECA SUPPLIES, με εμπορική δραστηριότητα στον τομέα των αναλώσιμων υλικών HORECA, αναζητά Υπάλληλο Αποθήκης για το υποκατάστημα της στον Άγιο Παύλο Χαλκιδικής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Έλεγχος των ειδών, αποστολών και παραλαβών
  • Ετοιμασία παραγγελιών
  • Οργάνωση αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία σε παρόμοια θέση είναι επιθυμητή
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Απαραίτητη η εκπλήρωση των στρατιωτικών καθηκόντων

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων και πείρας
  • Άριστες εργασιακές συνθήκες σε μία διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρεία

Παρακαλούνται να αποστείλουν τα βιογραφικά τους μόνο όσοι πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.