Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/05/2019

Υπάλληλοι Παραλαβής - Pickers

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, που ειδικεύεται στο εμπόριο Ειδών διατροφής , δυναμικούς υποψήφιους που θα στελεχώσουν την θέση των Υπαλλήλων Παραλαβής-Pickers για τις εγκαταστάσεις της εταιρείας που βρίσκεται στην περιοχή του Μαρκόπουλου. Αφορά εργασία σε 8ωρη απασχόληση Δευτέρα– Παρασκευή και ωράριο 14:00-22:00 και 15:00-21:00.

Περιγραφή θέσης εργασίας:
• Picking & Packaging (επιλογή προϊόντων,προετοιμασία παραγγελίας και συσκευασία)
• Διεκπεραίωση παραλαβών & επιστροφών προϊόντων
• Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή κάθε προϊόντος
• Διαχείριση ειδών αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

• Aπαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
• Επιθυμητή γνώση χρήσης Scanner
• Εξαιρετική ικανότητα οργάνωσης και σχεδιασμού
• Πιστοποιητικό υγιεινής σε ισχύ
• Απόφοιτοι Λυκείου ή Μέσης Εκπαίδευσης

Παροχές

• Μεικτός Μηνιαίος Μισθός :1.100€ - 1.200€
• Διαρκής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο εργασίας
• Προοπτικές εξέλιξης σε ένα οργανωμένο πολυεθνικό περιβάλλον