Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/6/2021

IT Support (Άριστη γνώση SQL Server)

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΓΧΙΑΛΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Μεγάλη ΑΕ με ηγετική θέση στον κλάδο της επιθυμεί να προσλάβει στέλεχος για το τμήμα ΙΤ.

Καθήκοντα:
• Support χρηστών ERP και WMS
• Ανάπτυξη και διαχείριση custom εργαλείων στα πληροφοριακά συστήματα της εταιρείας
• Ανάπτυξη και διαχείριση εταιρικού Site
• Διαχείριση ειδικών έργων διαχείρισης πληροφοριών ή/και μηχανογράφησης ανάλογα με τις ανάγκες της εταιρίας
• Εισήγηση προτάσεων για βελτίωση και μηχανογράφηση διαδικασιών

Απαραίτητα Προσόντα

Άριστη γνώση SQL Server
• Εμπειρία σε συστήματα ERP (S1)
• Εμπειρία σε συστήματα WMS (Mantis)
• Χρήση JavaScript, CSS, HTML, C# (θα εκτιμηθεί θετικά)
• Γνώσεις BI (Power BI)
• Αριστη γνώση εφαρμογών MS Office
• Προϋπηρεσία 3 ετών σε αντίστοιχη θέση (απαραίτητη)
• Πολύ καλή γνώση αγγλικών

Προσωπικά χαρακτηριστικά:
• Ικανότητα διάγνωσης, ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων
• Δημιουργική και αναλυτική σκέψη
• Άριστες ικανότητες οργάνωσης, ιεράρχησης προτεραιοτήτων και ευελιξίας
• Άριστες ικανότητες διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων υπό συνθήκες πίεσης και τήρησης προθεσμιών
• Ικανότητα επεξήγησης σύνθετων συστημάτων με απλούς όρους

Παροχές

Παροχές:
• Σταθερό πακέτο αποδοχών
• Άριστο περιβάλλον εργασίας
• Προοπτικές εξέλιξης