Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/6/2017

Marketing Trainee

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εξειδίκευση της εταιρείας μας στην παροχή υπηρεσιών marketing, διαφήμισης και πωλήσεων αλλά και τα μετρήσιμα ποιοτικά αποτελέσματα που παρέχουμε στους πελάτες μας, έχουν εδραιώσει την φήμη μας στην αγορά. Δημιουργείται λοιπόν η ανάγκη στελέχωσης του αντίστοιχου τμήματος από υποψηφίους ως και 30 ετών, οι οποίοι πληρούν συγκεκριμένα χαρακτηριστικά.

Αρμοδιότητες υποψηφίου: • Συμμετοχή στον σχεδιασμό, την παρουσίαση και την εφαρμογή των αποδοτικών και αποτελεσματικών στρατηγικών μάρκετινγκ που ακολουθεί η εταιρεία • Υποστήριξη στην υλοποίηση των διαφημιστικών προγραμμάτων και των προωθητικών ενεργειών • Συμμετοχή στην αύξηση αναγνωρισιμότητας των clients μέσω στοχευμένων πρακτικών.

Απαραίτητα Προσόντα

- Άριστες ηγετικές και επικοινωνιακές ικανότητες
- Ευχάριστος και δυναμικός χαρακτήρας
- Ομαδικό πνεύμα
- Άμεση διαθεσιμότητα
- Οργάνωση και επαγγελματισμός
- Πτυχίο Marketing/Διαφήμισης/Δημοσίων Σχέσεων (εκτιμάται θετικά αλλά δεν απαιτείται)
- Προϋπηρεσία στον χώρο των πωλήσεων ή της εξυπηρέτησης πελατών θα συνεκτιμηθεί θετικά

Παροχές

Αν επιθυμείς να ενταχθείς στην ομάδα μιας πετυχημένης επιχείρησης η οποία κερδίζει συνεχώς μερίδιο αγοράς και αυξάνει ολοένα και περισσότερο την δυναμική και την κερδοφορία της σε περιόδους κρίσης, τότε στείλε το βιογραφικό σου σημείωμα.