Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/5/2022

RECEPTIONIST

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUS hr, για λογαριασμό πελάτη της, ξενοδοχειακής μονάδας στην Σαντορίνη, αναζητά ένα ( 1) άτομο για τη θέση:

Περιγραφή θέσης
• Διαχείριση αφίξεων και αναχωρήσεων
• Εξυπηρέτηση επισκεπτών για τη βέλτιστη εμπειρία διαμονής τους στο ξενοδοχείο
• Διαχείριση επιπλέον παροχών, σε συνεργασία με τα αντίστοιχα τμήματα
• Συντονισμός ταξιδιωτικών γραφείων
• Τιμολόγηση και διαχείριση ταμείου, σε συνεργασία με το λογιστήριο.

Στείλτε το βιογραφικό σας στο cv@masterplushr.gr αναφέροντας στο θέμα του email τη θέση που αφορά.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου
• Πτυχίο Τουριστικής Σχολής
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον τρία (3) έτος σε αντίστοιχη θέση
• Απαραίτητη η γνώση αγγλικών και άλλων ξένων γλωσσών
• Απαραίτητη γνώση υπολογιστών (Excel, mail, internet)
• Απαραίτητη γνώση προγραμμάτων κρατήσεων
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
• Επαγγελματική συμπεριφορά, ευχάριστη και ευγενική διάθεση.

Παροχές

Παροχές εταιρίας
• Διαμονή
• Διατροφή
• Ικανοποιητικός μισθός
• Ασφάλιση
• Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας.