Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/10/2022

Πλύντης Αυτοκινήτων- ΜΕΛΙΣΣΙΑ

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΜΕΛΙΣΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία TRENKWALDER JOBCENTERS HELLAS, για λογαριασμό πελάτη της , αναζητά ΠΛΥΝΤΕΣ για να εργασθούν σε εταιρικό πρατήριο υγρών καυσίμων στα ΜΕΛΙΣΣΙΑ

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Πλύσιμο αυτοκινήτων

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχες θέσεις
  •  Άριστη ικανότητα επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών
  •  Ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασίας
  •  Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων και έμφαση στη λεπτομέρεια

Παροχές

  • Διαρκής εκπαίδευση
  •  Προοπτικές εξέλιξης σε δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  •  Άριστο περιβάλλον εργασίας και εργασιακές σχέσεις

Με την αποστολή του βιογραφικού σας θεωρούμε ότι επιθυμείτε να το κρατήσουμε στη βάση δεδομένων μας για να το συνταιριάξουμε με τη τρέχουσα ή και άλλες θέσεις εργασίας. Αν δεν επιθυμείτε να κρατήσουμε το βιογραφικό σας στη βάση μας, παρακαλούμε σημειώστε το στο μήνυμα σας (ή απλά γράψτε «opt out»)