Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/02/2020

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗ ΤΕΧΝΙΤΗ

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Βιομηχανία τροφίμων ζητά να προσλάβει νέα κοπέλα με γνώσεις και προυπηρεσία στη ζαχαροπλαστική

Αρμοδιότητες:

- Οργάνωση και σχεδιασμός όλων των απαραίτητων εργασιών για την εκτέλεση συνταγών ζαχαροπλαστικής

- Έλεγχος των παραγόμενων προϊόντων με την εκτέλεση συνταγών ζαχαροπλαστικής

Απαραίτητα Προσόντα

- Απόφοιτος σχολής ζαχαροπλαστικής

- Προυπηρεσία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση ζαχαροπλάστη

- Γνώση οργάνωσης και λειτουργίας του τμήματος ζαχαροπλαστικής

- Συνέπεια και ακρίβεια στην εκτέλεση των συνταγών

- Ομαδικότητα και επαγγελματισμός

- Επικοινωνιακό και δραστήριο άτομο

- Γνώση της Αγγλικής γλώσσας

- Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας

Παροχές

- Ανταγωνιστικές αποδοχές

- Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

- Συνεχής εκπαίδευση

- Προοπτικές εξέλιξης