Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/9/2022

Brand Promoters Καπνικών Προϊόντων

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΑΒΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

To Sales Promotion Center S.A. η πρώτη εταιρία παροχής ολοκληρωμένων και εξειδικευμένων υπηρεσιών marketing και πωλήσεων, αναζητά υποψήφιες για λογαριασμό εταιρείας καπνικών προϊόντων, ως Brand Promoters για μόνιμη απασχόληση με έδρα τη ΚΑΒΑΛΑ για την περιοχή της Ανατολικής Μακεδονίας - Θράκης

Αρμοδιότητες - Περιγραφή Θέσης

  • Ενημέρωση, επικοινωνία για τα προϊόντα της εταιρίας στο καταναλωτικό κοινό
  • Συνεχής προώθηση & υποστήριξη πωλήσεων
  • Customer Service

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες/ικανότητες
  • Συνέπεια και διάθεση για εργασία
  • Ευχάριστη παρουσία
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Καλή Γνώση Αγγλικών & Χρήση Η/Υ
  • Εμπειρία σε πωλήσεις (θα εκτιμηθεί)
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου & διανυκτερεύσεων

Παροχές

  • Πενθήμερη εργασία με πλήρες ωράριο
  • Σταθερό πακέτο αποδοχών
  • Μηνιαίο Bonus επίτευξης στόχων
  • Πλήρη ασφάλιση και κάλυψη οδοιπορικών
  • Εταιρική εκπαίδευση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, τηλέφωνο & tablet

Θα απαιτηθεί σε ένα 40% του χρόνου απασχόλησης και εργασία εκτός Καβάλας.

Στείλτε ΑΜΕΣΑ το βιογραφικό σας με επισυναπτόμενη φωτογραφία.