Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/01/2023

E-shop Manager

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η MARTIN HOME, το πλέον ανερχόμενο ελληνικό brand με ποιοτικά έπιπλα σπιτιού εμπνευσμένα από τα κορυφαία trends, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης της εταιρείας αναζητεί να εντάξει στο δυναμικό της στέλεχος για την ομάδα του eshop.

Αρμοδιότητες
  • Εξυπηρέτηση πελατών - Παραγγελιοληψία (τηλεφωνική και online)
  • Διαχείριση και έλεγχος για τη σωστή εκτέλεση των  παραγγελιών
  • Διαχείριση εταιρικών λογαριασμών Facebook & Instagram
  • Διαχείρισή Mailchimp
  • Επίλυση προβλημάτων που θα προκύψουν

Η θέση απευθύνεται σε άτομα με υπευθυνότητα, σεβασμό στην ομάδα που θα ενταχθούν, ικανότητα χειρισμού καταστάσεων με τη λήψη πρωτοβουλιών, σεβασμό στον τελικό καταναλωτή και επιθυμία για εξέλιξη.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Mailchimp
  • Γνώση διαχείρισης λογαριασμών Facebook και Instagram
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Γνώση και εξοικείωση με πλατφόρμες ηλεκτρονικού εμπορίου όπως WooCommerce
  • Γνώση εφαρμογών ERP (Softone)(επιθυμητή όχι απαραίτητη)
  • Γνώση αγγλικών
  • Προϋπηρεσία  σε πωλήσεις θα ληφθεί σαν προσόν
  • Ομαδικότητα - συνέπεια - προσαρμοστικότητα

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογα με τα προσόντα του υποψήφιου
  • Δυναμικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Πλήρη και σταθερή απασχόληση
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας