Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/7/2021

Σύμβουλοι Προώθησης Προϊόντων Ενέργειας

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Interaction δραστηριοποιείτε στην Ελλάδα εδώ και 40 χρόνια. Είναι μια εταιρεία συνεχώς αναπτυσσόμενη και εξελισσόμενη, με μία από τις βασικές δραστηριότητες της να αποτελεί η παροχή προϊόντων ηλεκτρικής ενέργειας.

Έχουμε αποκλειστική συνεργασία με την NRG του ομίλου Motor Oil. Η συνεργασία με έναν από τους πιο ανταγωνιστικούς παρόχους ενέργειας δίνει τα εξής προτερήματα:

  • Διευκόλυνση πώλησης προϊόντων
  • Διευκόλυνση επίτευξης στόχων

Περιγραφή Θέσης Εργασίας

Οι εργαζόμενοι θα είναι υπεύθυνοι για την υποστήριξη των προωθητικών ενεργειών της εταιρείας και την τηλεφωνική επικοινωνία με ιδιώτες & επιχειρήσεις, σε όλη την Ελλάδα, με στόχο την σωστή ενημέρωση των πελατών και την προώθηση των προϊόντων και υπηρεσιών προμήθειας ηλεκτρικής ενέργειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία.
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία τουλάχιστον έξι μήνες σε αντίστοιχη θέση τηλεφωνικών πωλήσεων
  • Ικανότητα επίτευξης στόχων
  • Ευχάριστη και Δυναμική προσωπικότητα

Παροχές

  • Δυνατότητα τηλεργασίας από οποιαδήποτε περιοχή και αν βρίσκεστε
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός και ασφαλιστική κάλυψη
  • Μηνιαίου bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχής εκπαίδευση