Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/03/2023

Υποστηρικτικός/ή Υπάλληλος Ένδυσης

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΓΛΥΦΑΔΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ανυπομονείς να ξεκινήσεις την εργασία σου σε ένα ευχάριστο και νεανικό πολυεθνικό περιβάλλον ως υποστηρικτικός υπάλληλος σε πολυεθνική εταιρεία ένδυσης; Σπουδάζεις και διαθέτεις ευελιξία στο καθημερινό πρόγραμμα σου; Αν ενδιαφέρεσαι για προσωρινή απασχόληση με ευέλικτα ωράρια, τότε κάνε αίτηση για να ενταχθείς σε μια απο τις πιο αναγνωρισμένες εταιρείες ένδυσης παγκοσμίως στην περιοχή της Γλυφάδας!

Ως υποστηρικτικός/ή υπάλληλος στην πολυεθνικής εταιρεία ένδυσης, οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:
  • Τακτοποίηση και παρουσίαση των προϊόντων στους ορόφους
  • Τοποθέτηση τιμών και αντικλεπτικών συσκευών
  • Παροχή άριστης εξυπηρέτησης στους πελάτες
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και η οργάνωσή τους
  • Συμμετοχή σε project όπως black friday, εποχιακές εκπτώσεις χριστουγέννων κ.ά

Απαραίτητα Προσόντα

Για την θέση του/της υποστηρικτικού/ής υπαλλήλου χρειάζεσαι τις παρακάτω δεξιότητες για να ξεκινήσεις να εργάζεσαι σε ένα πολυεθνικό περιβάλλον:
  • Απολυτήριο λυκείου
  • Άριστη σχέση με την τεχνολογία

Παροχές

H πολυεθνική εταιρεία ένδυσης για τη θέση του/της υποστηρικτικού/ής υπαλλήλου προσφέρει:

  • την ευκαιρία να ξεκινήσεις την επαγγελματική σου καριέρα σε ένα μοντέρνο πολυεθνικό περιβάλλον
  • την δυνατότητα να εργαστείς σε ένα νεανικό ομαδικό εργασιακό περιβάλλον αναπτύσσοντας τις δεξιότητες σου
  • πλήρη ασφάλιση ενσήμων και ό,τι προβλέπεται βάσει νόμου
  • εύκολη διαδικασία και άμεση online πρόσληψης

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του/της υποστηρικτικού/ής υπαλλήλου σε πολυεθνική εταιρεία ένδυσης μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με την θέση τηλεφώνησε στο +30 2166001373 και μπορείς να ζητήσεις τη Γεωργία Σκρέκα ή στείλε μου email στο gskreka@randstad.gr

#customerservicegr