Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/10/2022

Εξωτερικός Πωλητής περιοδεύων στο κλάδο των Φαρμακείων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία ,ΕΨΙΛΟΝ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΙΚΕ που δραστηριοποιείται στο χώρο της συσκευασίας και διαφημιστικού δώρου στον φαρμακευτικό κλάδο, ζητά Εξωτερικό Πωλητή , με απαραίτητη δυνατότητα εβδομαδιαίων ταξιδίων 2 εβδομάδες / μήνα και έδρα τη Θεσσαλονίκη ..

Περιγραφή Θέσης:
Θέση πλήρους απασχόλησης.
Πενθήμερη εργασία , ωράριο λειτουργίας φαρμακείων.

Αρμοδιότητες
  • Επίσκεψη σε φαρμακεία των περιοχών ευθύνης, εντός και εκτός της πόλης διαμονής, με σκοπό τη διατήρηση και ανάπτυξη του πελατολογίου.
  • Δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης μεταξύ πελατών και εταιρείας με στόχο το χτίσιμο μακροχρόνιων συνεργασιών.
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού.
  • Δειγματισμός και παρουσίαση προϊόντων στα φαρμακεία.

Απαραίτητα Προσόντα

  1. Εμπειρία στην οδήγηση τουλάχιστον 5 έτη.
  2. Κάτοχος αυτοκινήτου.
  3. Δυνατότητα εβδομαδιαίων ταξιδίων 2 εβδομάδες / μήνα.
  4. Ευχάριστη νεανική παρουσία με επικοινωνιακές δεξιότητες.
  5. Ικανότητα διαπραγμάτευσης, διαχείρισης χρόνου και οργάνωσης ταξιδίων.
  6. Επαγγελματική εμπειρία στον κλάδο των φαρμακείων θα εκτιμηθεί.
  7. Εμπειρία σε πωλήσεις σχετικών προϊόντων της εταιρείας ή του κλάδου , θα εκτιμηθεί.
  8. Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.
  9. Οργανωτικό χαρακτήρα.
  10. Γνώση και χρήση Η/Υ (Ms Office)

Παροχές

  1. Μηνιαίος μισθός και ασφάλιση
  2. Προμήθεια επί των πωλήσεων.
  3. Εβδομαδιαίο μπόνους επί των πωλήσεων.
  4. Ολοκληρωτική κάλυψη εξόδων για τις ανάγκες της εταιρίας.
  5. Εταιρικό αυτοκίνητο για τις ανάγκες και μόνο της εταιρίας.