Είσοδος
30/10/2022

Αποθηκάριος - Υπάλληλος Κατάψυξης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΒΙ.ΠΕ. ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ | ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., που δραστηριοποιείται στον κλάδο του εμπορίου και επεξεργασίας κρέατος, αναζητά Αποθηκάριο - Υπάλληλο Κατάψυξης με στόχο τη συμμετοχή στις λειτουργίες και δραστηριότητες της αποθήκης της.

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών προς παράδοση ή παραλαβή
  • Παραλαβή αποθεμάτων και οργάνωση προϊόντων στο χώρο της αποθήκης
  • Διασφάλιση της καθαριότητας και της ασφάλειας του χώρου εργασίας και βελτιστοποίηση της χρήσης του χώρου
  • Επικοινωνία και συνεργασία με συναδέλφους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εξοικείωση με τις σύγχρονες πρακτικές και μεθόδους αποθήκευσης
  • Ενδιαφέρον για συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη προς τις σύγχρονες πρακτικές και μεθόδους αποθήκευσης
  • Καλές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Πάθος για την τεχνολογία
  • Συνέπεια και προθυμία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.