Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/8/2019

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΕΡΚΥΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Ikos Resorts είναι μια πολυτελής αλυσίδα all-inclusive ξενοδοχείων στην Ελλάδα και τη Μεσόγειο. Κάθε ξενοδοχείο της Ikos Resorts προσφέρει πολυτελείς διακοπές σε μοναδικές παραθαλάσσιες τοποθεσίες, προσφέροντας μια ευρεία γκάμα υπηρεσιών σε ένα ενιαίο πακέτο All-Inclusive Infinite Lifestyle Luxury.

Κλείσε τη θέση σου τώρα στον πιο δυναμικά αναπτυσσόμενο ξενοδοχειακό όμιλο στην Ελλάδα.

Για το 5* ξενοδοχείο μας Ikos Dassia στην Κέρκυρα αναζητούμε:

Υπάλληλο Αποθήκης (ref: IDA/ST19)

Καθήκοντα:

  • Παραλαβή προϊόντων και τακτοποίηση στους χώρους της αποθήκης
  • Μεταφορά προϊόντων στα τμήματα του ξενοδοχείου ανάλογα με τις οδηγίες του προϊστάμενου αποθήκης
  • Έλεγχος και διασφάλιση της ποσοτικής και ποιοτικής παραλαβής των προϊόντων που παραδίδονται στην αποθήκη
  • Διατήρηση του χώρου εργασίας και του χώρου αποθήκευσης σε άριστη κατάσταση
  • Βοήθεια σε όλες τις εργασίες που σχετίζονται με το τμήμα ανάλογα με τις οδηγίες του προϊστάμενου αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ενθουσιασμός, επαγγελματισμός και όρεξη να μάθεις, να εξελιχθείς και να γίνεις μέλος μιας διαρκώς αναπτυσσόμενης ομάδας
  • Ικανότητα να ανταποκρίνεσαι αποτελεσματικά στην πίεση και να παρέχεις υψηλής ποιότητας υπηρεσίες σε ένα πολυτελές περιβάλλον
  • Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, συμπεριλαμβανομένης της εποχικής διαμονής, της μεταφοράς από και προς την εργασία και της διατροφής
  • Εκπαίδευση
  • Ευκαιρία συμμετοχής σε διάφορες δράσεις του Ομίλου (εκδηλώσεις εργαζομένων, περιβαλλοντικές δράσεις, εθελοντισμό και πολλά άλλα)