Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/01/2023

Πωλητής / Πωλήτρια Β2Β

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΓΧΙΑΛΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Εταιρία που δραστηριοποιείται στο χώρο του εμπορίου πρώτων υλών πλαστικού και υλικών συσκευασίας με έδρα την Αγχίαλο Θεσσαλονίκης, αναζητά εργαζόμενο στο τμήμα πωλήσεων.

Καθήκοντα υποψηφίου:
  • Εξυπηρέτηση υφιστάμενου πελατολογίου
  • Αναζήτηση δυνητικών πελατών με σκοπό τη διεύρυνση του πελατολογίου
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών
  • Παρακολούθηση των συνθηκών και τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:
  • ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΚΑΤΟΧΟΣ ΙΧ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ (για την μετακίνησή σας στην έδρα της εταιρίας)
  • Απολυτήριο Λυκείου απαραίτητο
  • Απαραίτητη η γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση, τουλάχιστον 3 ετών
  • Κάτοχος διπλώματος επιβατικού αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψήφιους)
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Εμπειρία στον κλάδο πρώτων υλών πλαστικού και υλικών συσκευασίας

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Αρχικός μισθός 1000€ + Bonus
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Κινητό τηλέφωνο