Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/3/2023

Σύμβουλος διαχείρισης προγραμμάτων ΕΣΠΑ και Αναπτυξιακού Νόμου

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Revival Consulting Services SA αναζητά σύμβουλο διαχείρισης προγραμμάτων ΕΣΠΑ και Αναπτυξιακού Νόμου. Ο υποψήφιος θα αναλάβει ενεργό ρόλο στο Τμήμα Χρηματοδοτικών Προγραμμάτων με καθήκοντα την εκπόνηση αιτήσεων, τη διαχείριση και τον συντονισμό επενδυτικών έργων ΕΣΠΑ, αναπτυξιακών νόμων καθώς και την εξυπηρέτηση των εταιρικών μας πελατών

Βασικές αρμοδιότητες

  • Σύνταξη, υποβολή & διαχείριση συγχρηματοδοτούμενων προγραμμάτων (Αναπτυξιακό Νόμο, ΕΣΠΑ κλπ.)
  • Επικοινωνία με λογιστήρια εταιρειών για τη συλλογή και επεξεργασία & διαχείριση στοιχείων εταιρειών-πελατών (λογιστικών, φοροτεχνικών, μισθοδοσίας)
  • Έλεγχος επιλεξιμότητας επενδυτικών σχεδίων
  • Οργάνωση και συντονισμός εργασιών λογιστηρίων εταιρειών, προδιαγραφών προγραμμάτων & αρμόδιων υπηρεσιών με στόχο την εύρυθμη λειτουργία του τμήματος και την ολοκλήρωση των έργων
  • Επικοινωνία με τράπεζες και δημόσιες αρχές, όπου απαιτείται
  • Διαχείριση εγκεκριμένων επενδυτικών σχεδίων στο πλαίσιο του ΕΣΠΑ
  • Συμμετοχή στην κατάρτιση επιχειρηματικών και επενδυτικών πλάνων
  • Συμμετοχή σε επιτόπιους ελέγχους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Οικονομικής Σχολής ή Διοίκησης επιχειρήσεων ή Μηχανικός
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ, προγραμμάτων ΕRP και Μs Office
  • Υπεύθυνος, οργανωτικός, δυνατότητα εργασίας αυτόνομα αλλά και σε ομάδα

Παροχές

Προσφέρονται
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου πλήρους απασχόλησης
  • Μεγάλες δυνατότητες εξέλιξης
  • Παροχή συνεχούς εκπαίδευσης
  • Ευχάριστο και ζεστό εργασιακό περιβάλλον