Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/05/2022

Άνοιγμα νέων θέσεων εργασίας- Χωρίς απαραίτητη προϋπηρεσία (Κωδ. θέσης EL215)

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Μεγάλη εταιρεία προώθησης πωλήσεων, με ευρύ φάσμα πελατών στον τομέα των υπηρεσιών, ζητά να καλύψει θέση στο Τμήμα των Πωλήσεων.

Καθήκοντα:
• Εκπροσώπηση μεγάλων εταιρειών.
• Επικοινωνία με επαγγελματίες, επιχειρήσεις μικρού και μεσαίου μεγέθους, εταιρείες.
• Προώθηση, Διαφήμιση, Πωλήσεις, Έρευνα Αγοράς.
• Διαχείριση Προσωπικού.

Απαραίτητα προσόντα:
• Γνώση Αγγλικών
• Φιλοδοξία για καριέρα στο χώρο
• Ηλικία έως 30 ετών
• Επιθυμητή η κατοχή πτυχίου οικονομικής κατεύθυνσης ή Marketing
• Άμεση διαθεσιμότητα

Προσφέρουμε:
• Συνεργασία σε ένα δομημένο, αξιοκρατικό, νεανικό περιβάλλον με αξιοκρατικές αμοιβές, ταξίδια εντός & εκτός Ελλάδας, πλήρη εκπαίδευση στο αντικείμενο & προοπτική διοίκησης καμπάνιας
• Πιστοποίηση εκπαίδευσης σε όλα τα στάδια
• Σύμβαση αορίστου