Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/6/2018

Υπάλληλος έκδοσης προσφορών κουφωμάτων αλουμινίου με αποδεδειγμένη προϋπηρεσία στο αντικείμενο

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία που δραστηριοποιείται επί 20 χρόνια στον τομέα της κατασκευής & εμπορίας κουφωμάτων αλουμινίου, Inox & μεταλλικών κατασκευών, ζητά έμπειρο Υπάλληλο που να γνωρίζει άριστα το πρόγραμμα έκδοσης προσφορών και υπολογισμού κοπών διατομής αλουμινίων.

Δεκτά μόνο τα βιογραφικά με αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία στο αντικείμενο αυτό.

Περιγραφή Θέσης

  • Έκδοση προσφορών κουφωμάτων αλουμινίου
  • Διεκπεραίωση παραγγελιών
  • Επικοινωνία με πελάτες & προμηθευτές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση προγράμματος έκδοσης προσφορών κουφωμάτων αλουμινίου
  • Άριστη γνώση Η/Υ, Microsoft Office
  • Τουλάχιστον 2 ετη αποδεδειγμένη προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Άριστη τηλεφωνική επικοινωνία
  • Ανεπτυγμένες διαπραγματευτικές και οργανωτικές ικανότητες
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων και ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
  • Προσήλωση και ικανότητα στην επίτευξη στόχων
  • Πνεύμα συνεργασίας & ομαδικότητας
  • Δυνατότητα ανάληψης ευθυνών & επίλυσης προβλημάτων
  • Δυνατότητα προσαρμογής και ανταπόκρισης σε νέα πρότυπα & διαδικασίες
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας με ευγένεια, δυναμισμό & επαγγελματισμό

Παροχές

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων & εμπειρίας
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης & ανάπτυξης σε ένα σύγχρονο & αξιοκρατικό περιβάλλον