Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/11/2019

Γραμματειακή Υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΡΜΗ - ΒΑΣΙΛΙΚΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Γραμματέας από εμπορική εταιρεία με έδρα εργασίας στην Ανατολική Θεσσαλονίκη (περιοχή Θέρμης-Βασιλικών).

Αρμοδιότητες:

  •  Υποδοχή εταιρείας, Τηλεφωνικό κέντρο
  •  Παραγγελιοληψία και καταχώρηση παραγγελιών στο σύστημα
  •  Παρακολούθηση παραγγελίας, επικοινωνία με πελάτες
  •  Οργάνωση/επικοινωνία τμημάτων, αρχειοθέτηση
  •  Διαχείριση αιτημάτων και παραπόνων

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/Κολλεγίου σε Διοίκηση επιχειρήσεων ή συναφή κλάδο απαραίτητο
  •  Επαγγελματική εμπειρία
  •  Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας καθώς και δεύτερης ξένης γλώσσας
  •  Άριστη γνώση MS Office
  •  Γνώση προγραμμάτων ERP, γνώση του ENTERSOFT θα εκτιμηθεί
  •  Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  •  Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  •  Ικανότητα λειτουργίας σε ομάδα και αυτόνομα
  •  Εργατικότητα και ευγένεια
  •  Κάτοχος ΙΧ αυτοκινήτου

Παροχές

  • Σταθερός μισθός αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας