Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/9/2020

Υπάλληλος Τμήματος Παραγγελιοληψίας Ανταλλακτικών (συμπεριλαμβανομένης εξυπηρέτησης Πάγκου)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ | ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Στα πλαίσια Ανάπτυξης των Δραστηριοτήτων μας, αναζητούμε Υπάλληλο Παραγγελιοληψίας ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ (συμπεριλαμβανομένης εξυπηρέτησης Πάγκου) για το νέο κατάστημα InterCars στh Πάτρα. Μόνο υποψήφιοι με προσόντα σχετικά με την περιγραφή θέσης και τα απαραίτητα προσόντα θα ληφθούν υπόψιν για διεξαγωγή συνέντευξης.

Περιγραφή Θέσης:

• Λαμβάνει και καταχωρεί παραγγελίες ανταλλακτικών σε περιβάλλον ERP
• Απαντά σε ερωτήματα σχετικά με τη διαθεσιμότητα των εμπορευμάτων και την πορεία εκτέλεσης παραγγελιών.
• Απαντά σε ερωτήματα συνεργατών και τελικών καταναλωτών και παρέχει πληροφόρηση για τις παραγγελίες τους.
• Επικοινωνεί με άλλα τμήματα της εταιρίας ώστε να συγκεντρώσει την απαραίτητη πληροφόρηση για την έγκυρη και έγκαιρη εξυπηρέτηση του δικτύου των συνεργατών μας.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

Απαραίτητη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση εντός κλάδου ανταλλακτικών αυτοκινήτων ή ανταλλακτικών μηχανημάτων
• Απαραίτητη η εμπειρία σε χρήση συστήματος ERP για την καταχώρηση και επεξεργασία παραγγελιών
• Εκπαίδευση μηχανολογικής κατεύθυνσης
• Καλή χρήση Ms Office
• Καλή Γνώση αγγλικών
• Άριστες επικοινωνιακές Δεξιότητες και πελατοκεντρική αντίληψη
• Προσοχή στην λεπτομέρεια – Τήρηση προθεσμιών
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
• Διάθεση για μάθηση και εξέλιξη

Παροχές

Η Εταιρία Προσφέρει:

• Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων.
• Εργασία σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
• Συνεχής εκπαίδευση & επιμόρφωση.
• Δυνατότητες εξέλιξης.