Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/5/2019

Εργάτες Παραγωγής - Χειριστές Κλαρκ (ΒΙΠΕ Σίνδου)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Βιομηχανία παραγωγής πλαστικών & υλικών συσκευασίας με έδρα την ΒΙΠΕ ΣΙΝΔΟΥ αναζήτα υποψηφίους για την θέση του Εργάτη έως 40 ετών.

Είδος εργασίας: Πλήρης απασχόληση.

Τα βασικά καθήκοντα της θέσης είναι τα εξής:
  • Χειρισμός μηχανημάτων και ιδιαίτερα extruder
  • Διασφάλιση της τήρησης των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
  • Εξωτερικές εργασίες (αγορές – παραλαβές)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου, ΙΕΚ ή ΤΕΙ
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου και εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Απαραίτητη γνώση χειρισμού κλαρκ και δίπλωμα
  • Ευχέρεια στον χειρισμό μηχανημάτων και ιδιαίτερα στον χειρισμό extruder

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Εργατικότητα
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητα
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από συνθήκες πίεσης

Παροχές

  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικές αμοιβές
  • Πλήρης απασχόληση και ασφάλιση