Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/12/2019

Μηχανοσυντηρητής Βάρδιας με ειδικότητα μηχανολόγου

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ΙΩΝΙΚΗ ΣΦΟΛΙΑΤΑ Α.Ε. με δυναμική παρουσία στον χώρο των τροφίμων, ζητά: Αδειούχο Τεχνίτη Υδραυλικός.

Η Ιωνική Σφολιάτα Α.Ε., από τις μεγαλύτερες βιομηχανικές μονάδες παράγωγης τροφίμων στην Ελλάδα ζητεί για άμεση πρόσληψη ενός δυναμικού Αδειούχου Τεχνίτη Υδραυλικού Βάρδιας μέλος του τεχνικού τμήματος του εργοστασίου στη περιοχή Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκης.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Πραγματοποίηση προληπτικής συντήρησης στον εξοπλισμό του εργοστασίου
  • Καθημερινή επιθεώρηση εγκαταστάσεων και επίλυση των προβλημάτων του εξοπλισμού.
  • Επέκταση υδραυλικών εγκαταστάσεων.
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στον τομέα αρμοδιότητάς του
  • Άμεση συνεργασία με όλα τα τμήματα του Εργοστασίου
  • Προγραμματισμός τακτικής και προληπτικής συντήρησης
  • Αποκατάσταση έκτακτων βλαβών
  • Συνεργασία με τους Προϊσταμένους Βάρδιας για την εξασφάλιση της ομαλής και χωρίς καθυστερήσεις λειτουργίας γραμμών παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Τεχνολογικής Εκπαίδευσης ή Μέσης Σχολής αδειούχος μηχανο-συντηρητή με ειδικότητα μηχανολόγου
  • Ελάχιστη Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση 3 χρόνια και ιδιαίτερα σε βιομηχανικό περιβάλλον Εργατικότητα, υψηλή απόδοση υπό πίεση.
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Προϋπηρεσία σε βιομηχανία τροφίμων θα εκτιμηθεί
  • Βασικές γνώσεις αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ, MS-Office, etc.
  • Οργανωτικές δεξιότητες, ομαδικό πνεύμα
  • Γνώσεις υδραυλικών , ψυκτικών κυκλωμάτων και ηλεκτροσυγκόλλησης.

Παροχές

Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών Ετήσιο Μικτό Μισθό 15.400 Ευρώ βάση εμπειρίας
  • Συνεχή εκπαίδευση & ευκαιρίες εξέλιξης
  • Ομαδική ασφάλιση
  • Μπόνους επίτευξης στόχων – Επιβράβευση αποδοτικότητας