Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/6/2023

Customer Care Agent

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η lmw αναζητά νέους και δυναμικούς υποψήφιους που θα ενταχθούν στο Τμήμα Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης για τις ανάγκες πολυεθνικής εταιρείας Τεχνολογικών Προϊόντων στην Ελλάδα.

Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων
  • Εξυπηρέτηση πελατών αναφορικά με θέματα των παραγγελιών τους
  • Διαχείριση παραπόνων και επίλυση προβλημάτων
  • Επικαιροποίηση στοιχείων στα ηλεκτρονικά συστήματα της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο AEI/TEI/ΙΕΚ
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Άριστη χρήση χειρισμού Η/Υ
  • Άριστη γνώση Αγγλικών

Δεξιότητες:

  • Πελατοκεντρική και ευγενική προσέγγιση
  • Εξοικείωση με νέες τεχνολογίες και gadgets
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και ανάληψης πρωτοβουλιών

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει σύμβαση αορίστου, υψηλό πακέτο αποδοχών, ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον, καθώς και πραγματικές ευκαιρίες εξέλιξης βάσει πτυχίου.