Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/2/2020

Graphic/Web Designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Eίμαστε μια ομάδα ανθρώπων με όραμα να συνεισφέρουμε σε έναν καλύτερο κόσμο, προσφέροντας στους πελάτες μας τη δυνατότητα να δημιουργήσουν, να μοιραστούν & να διαφυλάξουν τις ομορφότερες στιγμές της ζωής τους.

Θέση εργασίας:

Ο/η υποψήφιος χρειάζεται να διαθέτει υψηλή αντίληψη, δημιουργικότητα, ταλέντο & εμπειρία. Θα εργαστεί στο τμήμα graphic design της εταιρίας για τη δημιουργία και την αποτύπωση καινοτόμων ιδεών.

Αρμοδιότητες:
  • Σχεδιασμός προϊόντων
  • Δημιουργία εικαστικών για social media, Google Display και άλλα ψηφιακά μέσα
  • Εικαστική υποστήριξη των websites της εταιρίας (Προϊόντα/Banners κλπ)
  • Εφαρμογή καινοτόμων ιδεών και προτάσεων σε κάθε digital μέσο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Adobe Suite ( Illustrator, Photoshop, Premier, After Effects)
  • Προυπηρεσία στον χώρο της digital διαφήμισης
  • Αντίληψη των social media
  • Ομαδικότητα, συνεργατικότητα, αυτοπεποίθηση, υπευθυνότητα & δημιουργικές προτάσεις
  • Άριστη γνώση των social media και digital trends

Παροχές

  • Η έδρα της εταιρίας βρίσκεται στη Θεσσαλονίκη
  • Πλήρης απασχόληση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Φιλικό και ομαδικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής Εκπαίδευση
  • Ομαδικό, μοντέρνο, ευχάριστο & νεανικό περιβάλλον !
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρία