Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Graphic/Web Designer

Κατηγορία: Δημιουργικό Τμήμα - Γραφίστες - Διακόσμηση
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΘΕΡΜΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Eίμαστε μια ομάδα ανθρώπων με όραμα να συνεισφέρουμε σε έναν καλύτερο κόσμο, προσφέροντας στους πελάτες μας τη δυνατότητα να δημιουργήσουν, να μοιραστούν & να διαφυλάξουν τις ομορφότερες στιγμές της ζωής τους.

Θέση εργασίας:

Ο/η υποψήφιος χρειάζεται να διαθέτει υψηλή αντίληψη, δημιουργικότητα, ταλέντο & εμπειρία. Θα εργαστεί στο τμήμα graphic design της εταιρίας για τη δημιουργία και την αποτύπωση καινοτόμων ιδεών.

Αρμοδιότητες:
  • Σχεδιασμός προϊόντων
  • Δημιουργία εικαστικών για social media, Google Display και άλλα ψηφιακά μέσα
  • Εικαστική υποστήριξη των websites της εταιρίας (Προϊόντα/Banners κλπ)
  • Εφαρμογή καινοτόμων ιδεών και προτάσεων σε κάθε digital μέσο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Adobe Photoshop, Illustrator
  • Προυπηρεσία στον χώρο της digital διαφήμισης
  • Ομαδικότητα, συνεργατικότητα, αυτοπεποίθηση, υπευθυνότητα & δημιουργικές προτάσεις
  • Άριστη γνώση των social media και digital trends

Παροχές

  • Η έδρα της εταιρίας βρίσκεται στη Θεσσαλονίκη
  • Πλήρης απασχόληση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Φιλικό και ομαδικό περιβάλλον εργασίας