Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/2/2023

Συντηρητές

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η UNISON Human Resources AE, εταιρία εύρεσης και διαχείρισης Ανθρωπίνου Δυναμικού, ζητά για λογαριασμό γνωστής βιομηχανίας στα Οινόφυτα:

ΣΥΝΤΗΡΗΤΕΣ

Περιοχή: Οινόφυτα Βοιωτίας

(Κωδικός Θέσης ΣΥΝ/22)

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Εγκατάσταση, λειτουργία, συντήρηση και επισκευή βιομηχανικών μηχανημάτων και εξοπλισμού
  • Προληπτική συντήρηση, έλεγχος, αντικατάσταση μη λειτουργικού εξοπλισμού
  • Γενική μηχανολογική συντήρηση εγκατάστασης
  • Συντήρηση και έλεγχος μηχανημάτων έργου

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίων:
  • Απόφοιτοι Τεχνικού Επαγγελματικού Λυκείου
  • 1-3 ετών εργασιακή εμπειρία σε βιομηχανία
  • Καλό επίπεδο γραπτού και προφορικού λόγου ελληνικών
  • Δυνατότητα εργασίας σε εναλλασσόμενες βάρδιες (πρωινή, απογευματινή, βραδινή)
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

Προσφέρονται:
  • Πενθήμερη, 8ωρη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και πρόσθετων παροχών
  • Δωρεάν μεταφορά από και προς τις εγκαταστάσεις της βιομηχανίας
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική ιδιωτική ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες εξέλιξης