Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/04/2018

Sponsorship Officer (Παγκράτι)

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Μεταπτυχιακό (MSc)

Ζητείται Sponsorship Officer από το Ίδρυμα ΣΩΜΑ ΕΛΛΗΝΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ με έδρα την Αθήνα, ο οποίος θα στελεχώσει τις λειτουργίες της Κεντρικής Διοίκησής.

Αρμοδιότητες:

  • Αξιοποίηση υπαρχόντων χορηγικών προγραμμάτων
  • Στρατηγικός σχεδιασμός και εκτέλεση χορηγικής πολιτικής
  • Επικοινωνία με υποψήφιους χορηγούς

Απαραίτητα Προσόντα

  • Μεταπτυχιακό Marketing, Επικοινωνίας ή σχετικής κατεύθυνσης
  • Άριστη γνώση Η/Υ και προγραμμάτων Office
  • Άριστη γνώση αγγλικής και ελληνικής γλώσσας (γραπτός & προφορικός λόγος)
  • Γνώση της αγοράς & τεχνικών παρουσίασης
  • Άτομο επικοινωνιακό, δημιουργικό και ευέλικτο
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, θα θεωρηθεί πλεονέκτημα

Παροχές

  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρία εργασίας στη μεγαλύτερη εθελοντική κίνηση νέων στην Ελλάδα
  • Οφέλη & πλεονεκτήματα Μελών Σ.Ε.Π.
  • Αμοιβή βάση στόχων

Οι αιτήσεις ενδιαφέροντος, πρέπει να υποβληθούν το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 10 Μαΐου 2018. Η επιλογή θα γίνει βάσει προσόντων και μετά από προσωπική συνέντευξη των ενδιαφερομένων, χωρίς να δεσμεύεται το Σ.Ε.Π. ότι θα προβεί υποχρεωτικά σε πρόσληψη ενός εκ των υποψηφίων.