Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/11/2020

Υπάλληλοι Διακράτησης Πελατών

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτης της, κορυφαίας εταιρείας τηλεπικοινωνιών, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης

• Διακράτηση της πελατειακής βάσης
• Προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών της εταιρείας μετά από στοχευμένη διερεύνηση αναγκών του υπάρχοντος πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτοι Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ/AEI
• Καλή χρήση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας
• Εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνική εξυπηρέτηση
• Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου/προγραμματισμού εργασίας

Παροχές

• Πλήρες πακέτο αποδοχών με ασφαλιστική κάλυψη
• Συμμετοχή σε πρόγραμμα προμηθειών
• Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Συνεχής εκπαίδευση
• Προοπτικές εξέλιξης