Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/10/2019

Γραφίστρια

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Γραφίστρια που θα είναι υπεύθυνη, αφενός για τη δημιουργία και την διαχείριση του εικαστικού περιεχομένου της επιχείρησης (banners για eshop, social κλπ) και παράλληλα θα συνεισφέρει στο κομμάτι της εξυπηρέτησης πελατών.

Η έδρα της εταιρείας είναι στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες
  • Δημιουργία εικαστικού περιεχομένου
  • Λιανική πώληση & εξυπηρέτηση πελατών (δευτερεύουσα αρμοδιότητα)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Γραφιστικής ή εφαρμοσμένων τεχνών (ΙΕΚ/ΤΕΙ/Ιδιωτικής σχολής)
  • Άριστη γνώση Adobe Photoshop / Illustrator / InDesign
  • Απαραίτητο Portfolio εργασιών
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Ικανότητες στην Λιανική Πώληση
  • Δημιουργική ικανότητα, υψηλή αισθητική
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγράμματος & παράδοσης εργασιών εντός προθεσμιών
  • Οργάνωση, συνέπεια, ομαδικό πνεύμα & άνεση στην επικοινωνία
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
  • Προαιρετική αποστολή φωτογραφίας με το βιογραφικό

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Άμεση πρόσληψη και ασφάλιση
  • Συνεχές ωράριο εργασίας
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός (με bonus επιβράβευσης απόδοσης & επίτευξης στόχων)
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Δυνατότητες ανάπτυξης πρωτοβουλιών