Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/2/2019

Γραμματέας Διεύθυνσης Πωλήσεων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

H ICAP Executive Search & Selection είναι μέρος της ICAP, του μεγαλύτερου Παρόχου Υπηρεσιών προς Επιχειρήσεις στην Ελλάδα. Με περισσότερο από 45 χρόνια εμπειρίας, εξειδικευόμαστε στην αξιολόγηση και επιλογή ανώτερων και ανώτατων στελεχών βάση των αναγκών των πελατών μας.

Για λογαριασμό μεγάλης βιομηχανίας στον κατασκευαστικό κλάδο, αναζητούμε Γραμματέα Διεύθυνσης Πωλήσεων.

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Συντονισμός των Πωλητών
  • Διαχείριση και ανάλυση των στατιστικών δεδομένων της εμπορικής διεύθυνσης
  • Εξαγωγή των reports
  • Ευθύνη ελέγχου όλων των υποστηρικτικών λειτουργιών της εμπορικής διεύθυνσης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Απαραίτητη η εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση ευθύνης
  • Άριστη γνώση MS Office και ιδιαίτερα του Excel
  • Άριστη προφορική και γραπτή γνώση Αγγλικών
  • Ανεπτυγμένες ικανότητες οργάνωσης, επικοινωνίας, και συνεργασίας
  • Ικανότητα ταυτόχρονης διαχείρισης σημαντικών θεμάτων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό μισθό και πρόσθετες παροχές
  • Εργασία σε ένα απαιτητικό, σύγχρονο και ιδιαίτερα δυναμικά εξελισσόμενο περιβάλλον

Σε όλες τις επαφές θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.