Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/9/2022

Πωλητής Καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η INGROUP, αναζητά για λογαριασμό του πελάτη της μεγάλης εταιρείας αλυσίδας καταστημάτων τεχνολογία:

                                              Πωλητής Καταστήματος (προϊόντα τεχνολογίας)

                                                                      Περιοχή: Σπάτα

Κύριες Αρμοδιότητες Θέσης:

• Υποδοχή πελατών και άριστη εξυπηρέτηση σύμφωνα με τις ανάγκες τους
• Παρουσίαση και πώληση προϊόντων και υπηρεσιών, σύμφωνα με τις τρέχουσες εμπορικές πολιτικές της εταιρείας
• Διατήρηση σωστής εικόνας του χώρου προβολής των προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα:

• Απόφοιτοι Λυκείου/ΑΕΙ
• Καλή γνώση Η/Υ
• Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
• Πελατοκεντρική αντίληψη
• Άτομο με ισχυρές επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Συνεχή εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες
• Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης
• Κάλυψη εξόδων μετακίνησης

Βιογραφικά: cv@ingroup.gr
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 82 10 555