Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/01/2022

Συντηρητής (Ref: ES/EG22)

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ekies All Senses μέλος των Design Hotels με δυναμική παρουσία στον χώρο τής φιλοξενίας αναζητάει

Συντηρητή
(Ref: ES/EG22)

Είμαστε το Ekies All Senses, ένα από τα καλύτερα 5* Ξενοδοχεία στην Βόρεια Ελλάδα και ζητάμε  Συντηρητή (Τεχνίτη κτηριακών εγκαταστάσεων – ελαιοχρωματιστή) για να τον καλωσορίσουμε στην ομάδα μας.

Γενική Περιγραφή Θέσης

  • Αναλαμβάνει καθημερινές αρμοδιότητες από τον υπεύθυνο συντήρησης και διενεργεί όλες τις αναγκαίες διαδικασίες επιδιόρθωσης / συντήρησης που του ανατίθενται με ταχύτητα και αποτελεσματικότητα.
  • Ακολουθεί και εφαρμόζει το πρόγραμμα προληπτικής συντήρησης όπως διαμορφώνεται από τον υπεύθυνο συντήρησης.
  • Ανταποκρίνεται σε κάθε άλλο περιστασιακό αίτημα που προκύπτει και του ανατίθεται από τον Προϊστάμενό του.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γενικές τεχνικές γνώσεις και δεξιότητες κατασκευαστικές
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια σε αντίστοιχη θέση
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Να διακατέχεται από συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Δυνατότητα προσαρμογής σε ευέλικτα ωράρια

Παροχές

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ικανοποιητικές αποδοχές ανάλογα με τα προσόντα
  • Προοπτική εξέλιξης και μακροχρόνιας συνεργασίας
  • Εκπαίδευση σε υψηλά στάνταρ παροχής υπηρεσιών και προοπτικές εξέλιξης
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικό και αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Διαμονή με συγκατοίκηση, Πλήρης Διατροφή
Παρακαλούμε να στείλετε το βιογραφικό σας και σύντομη επιστολή περιγράφοντας με λίγες λέξεις τον εαυτό σας.

Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας να εργαστείτε στο Ekies All Senses Hotel Member of Design Hotels .