Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/3/2021

Ηλεκτρολόγος

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΔΥΤΙΚΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Εταιρεία στον χώρο της κατασκευής συστημάτων επεξεργασίας νερού, με έδρα στη Δυτική Θεσσαλονίκη, αναζητά Ηλεκτρολόγο Τεχνικό.

Θέση εργασίας μόνιμης και πλήρους απασχόλησης.

Η εταιρεία εξειδικεύεται στην κατασκευή συστημάτων επεξεργασίας νερού όπως αντίστροφες ωσμώσεις, αποσκληρυντές και αφαλατώσεις, συνεπώς οι επιπλέον υδραυλικές γνώσεις αποτελούν σημαντικό προσόν.

Θα προτιμηθεί υποψήφιος με εμπειρία στην κατασκευή και συντήρηση συστημάτων επεξεργασίας νερού.

Αρμοδιότητες:

  • Μοντάρισμα συστημάτων  επεξεργασίας νερού (αντίστροφες ωσμώσεις, αφαλατώσεις αποσκληρυντές) και ηλεκτρολογική σύνδεση αυτών
  • Συντήρηση συστημάτων επεξεργασίας νερού (αντίστροφες ωσμώσεις, αφαλατώσεις αποσκληρυντές)
  • Εγκατάσταση και παραμετροποίηση νέων συστημάτων στις εγκαταστάσεις των πελατών
  • Διερεύνηση και διάγνωση τεχνικών προβλημάτων, δρομολόγηση απαραίτητων ενεργειών για την επίλυση και εκτίμηση χρόνου αποκατάστασης
  • Ακριβής και λεπτομερειακή καταγραφή προβλημάτων και ενεργειών και συμπλήρωση σχετικών αναφορών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση αγγλικών
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου τύπου Β
  • Θα εκτιμηθεί επαγγελματική προϋπηρεσία στον κλάδο της επεξεργασίας νερού

Παροχές

  • Σταθερός μισθός
  • Ασφάλεια
  • Πενθήμερη εργασία