Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/1/2021

Product Department - Assistant

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΣΥΝΤΑΓΜΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Product Department Assistant σε εταιρεία κοσμημάτων για να στελεχώσει το προϊοντικό της τμήμα με έδρα στο κέντρο της Αθήνας.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα Θέσης:

  • Forecasting
  • Παρακολούθηση & απάντηση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας (emails)
  • Διαχείριση συστήματος παραγγελιών (Softone) / Τιμολόγηση

*Όλα τα βιογραφικά σημειώματα θα πρέπει να συνοδεύονται από τη φωτογραφία του/της υποψήφιου/ας.

Απαραίτητα Προσόντα

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι-ες θα πρέπει να έχουν:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων, Οικονομικών Επιστημών ή παρόμοιου πεδίου
  • Άριστη γνώση Αγγλικής Γλώσσας (προφορική και γραπτή επικοινωνία)
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ (Windows, Office, ERP)
  • Γνώσεις σε βάθος για την ανάλογη προϊοντική κατηγορία (έλεγχος προϊόντων και διαχείριση αποθεμάτων, συμμετοχή στην αγορά προϊόντων από προμηθευτές, διαμόρφωση τιμολογιακών πολιτικών)
  • Άριστες αριθμητικές και αναλυτικές ικανότητες (forecasting, reporting)
  • Ευχέρεια επικοινωνίας, πνεύμα συνεργασίας, προθυμία και όρεξη για δουλειά
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες