Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/10/2019

Γραφίστας/στρια για στελέχωση του τμήματος Marketing

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Upgrade Advertising Promotion με έδρα την Θεσσαλονίκη αναζητάει Γραφίστα/Γραφίστρια για μόνιμη απασχόληση.

Αρμοδιότητες:

  • Δημιουργία αναρτήσεων social media, animated videο, banners
  • Δημιουργικός σχεδιασμός εταιρικής ταυτότητας πελατών (Logo, Business Cards, κτλ)
  • Δημιουργικός σχεδιασμός καταχωρίσεων, εντύπων, καρτολίνων και καταλόγων προϊόντων
  • Επεξεργασία φωτογραφιών

Με την επισύναψη του βιογραφικού επισυνάψτε και το Pοrtfolio εργασιών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Adobe Photoshop / Illustrator / InDesign / Premiere Pro
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Microsoft Office Suite
  • Προϋπηρεσία απαραίτητη τουλάχιστον 2 έτη
  • Δημιουργικότητα, υπευθυνότητα, οργάνωση, διάθεση για δουλειά,
  • Θετική προσέγγιση και ομαδικότητα