Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/7/2020

Εξωτερικός Πωλητής Πληροφορικής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία μας ζητά Εξειδικευμένο Σύμβουλο Πωλήσεων για το Τμήμα Πωλήσεων για την πόλη της Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες Σύμβουλου Πωλήσεων:
  • Εξωτερικές εργασίες (μόνο εντός πόλης)
  • Απασχόληση εντός και εκτός του καταστήματος - Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητο δίπλωμα μηχανής για την θέση του πωλητή
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών στον τομέα
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία στην εγκατάσταση, τη διαμόρφωση και την αντιμετώπιση προβλημάτων
  • Σταθερή εμπειρία στην ανάπτυξη και διαχείριση εφαρμογών ιστού
  • Πτυχίο γνωστικού αντικειμένου ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Εργασιακή εμπειρία στις πωλήσεις
  • Καλή γνώση hardware, λειτουργικών συστημάτων, εμπορικών εφαρμογών & δικτύων
  • Οργανωτικότητα, μεταδοτικότητα, επαγγελματισμός
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

Παροχές

  • Πακέτο αποδοχών ανάλογα με την εμπειρία και την εκπαίδευση του υποψηφίου
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
  • Συνεχής επαγγελματική εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον