Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/09/2022

Υπεύθυνος/η Digital Marketing

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται υπεύθυνος/η Digital Marketing για να ενταχθεί στην ομάδα μας στη Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες:
  • Δημιουργία και διαχείριση προωθήσεων στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης (Facebook & Instagram) και Google Ads
  • Διαχείριση e-mail marketing / δημιουργία newsletter σε συνεργασία με το δημιουργικό τμήμα
  • Δημιουργία και κοινοποίηση περιεχομένου για τα social media σε συνεργασία με το δημιουργικό τμήμα
  • Παρακολούθηση και βελτιστοποίηση της απόδοσης των διαφημίσεων, ανάλυση δεδομένων σε Google Analytics
  • Έρευνα ανταγωνισμού και των τάσεων της αγοράς

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ενεργή κάρτα ανεργίας ΟΑΕΔ - Ηλικία έως 29 ετών
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Ικανότητες γραπτής επικοινωνίας / συγγραφής κειμένων

Θα εκτιμηθούν:
  • Γνώσεις SEO & Wordpress
  • Βασικές γνώσεις σχετικές με το γυναικείο κόσμημα

Παροχές

  • Θέση πλήρους απασχόλησης
  • Πενθήμερη εργασία
  • Ευέλικτο ωράριο

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση, στείλε μας το βιογραφικό σου και ένα σύντομο σημείωμα (προαιρετικά).