Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/4/2020

Πωλητής / Πωλήτρια Παραδοσιακής Αγοράς (Summer)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο όμιλος PEPSICO στην Ελλάδα αντιπροσωπεύεται από την TASTY FOODS, στον τομέα παραγωγής και πώλησης Snacks & την PepsiCo–HBH στα μη αλκοολούχα ποτά αντίστοιχα ζητάει να καλύψουμε τη θέση του/της: Πωλητής / Πωλήτρια για την πώληση των Snacks της για τον Νομό Χαλκιδικής.

Αρμοδιότητες:
  • Οργάνωση επισκέψεων σε καταστήματα ανά ημέρα
  • Παραλαβή παραγγελιών από το κάθε κατάστημα Merchandising των προϊόντων στα ράφια του καταστήματος σύμφωνα με τα εταιρικά πρότυπα της εταιρίας
  • Merchandising των προϊόντων στα ράφια του καταστήματος σύμφωνα με τα εταιρικά πρότυπα της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία στις πωλήσεις επιθυμητή
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας & διαπραγμάτευσης
  • Εργατικότητα
  • Συνέπεια και επαγγελματισμό
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Απόφοιτος Ανώτατης Εκπαίδευσης (Επιθυμητό)
  • Καλή Γνώση Αγγλικών

Παροχές

  • Θέση εποχιακής απασχόλησης