Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/10/2021

Υπεύθυνος Βάρδιας

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρία MAXI A.B.E.E. αποτελεί ηγέτιδα δύναμη στην παραγωγή και επεξεργασία χάρτου. Με γνώμονα την απόλυτη ικανοποίηση των πελατών μας, συνεχίζουμε την υγιή και αειφόρο ανάπτυξη ποιοτικών προϊόντων, επενδύοντας σε ένα άρτια καταρτισμένο ανθρώπινο δυναμικό και σε μηχανολογικό εξοπλισμό τελευταίας τεχνολογίας.

Περιγραφή Αγγελίας
Στο πλαίσιο επέκτασης της εταιρίας ζητείται Υπεύθυνος Βάρδιας για τη διασφάλιση της ασφαλούς, άρτιας και συνεχούς λειτουργίας των μηχανών παραγωγής του εργοστασίου.

Αρμοδιότητες

  • Παρακολούθηση και τήρηση όλων των διαδικασιών της παραγωγής, σύμφωνα με τις προδιαγραφές της Εταιρίας
  • Επίλυση προβλημάτων ροής παραγωγής και ποιότητας προϊόντων
  • Εφοδιασμός γραμμών παραγωγής με τις απαραίτητες α΄ ύλες
  • Τήρηση των κανονισμών και εσωτερικών διαδικασιών, με στόχο την διασφάλιση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας, σύμφωνα με την ισχύουσα εργατική νομοθεσία
  • Προετοιμασία όλων των απαραίτητων αναφορών προς τη Διεύθυνση του εργοστασίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Τεχνολογικής Σχολής με κατεύθυνση στη Μηχανολογία
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη σε θέση ευθύνης σε βιομηχανική μονάδα
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας (οποιαδήποτε επιπλέον γνώση ξένης γλώσσας επιθυμητή)
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Ικανότητα συνεργασίας / αποτελεσματικής εργασίας σε ομάδες
  • Άδεια χειριστή περονοφόρου

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση