Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/2/2024

Σερβιτόρος/α

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εκ μέρους πελάτη μας, ενός εκ των μεγαλύτερων ομίλων εστίασης και ξενοδοχείων στη Κύπρο, πρωτοπόρο σε θέματα ανθρώπινου δυναμικού και ευκαιριών καριέρας, αναζητούμε να προσλάβουμε σερβιτόρο/α για εποχιακή ή/και ολόχρονη απασχόληση.

Απαραίτητα Προσόντα

• Ειλικρίνεια, αξιοπιστία και προθυμία
• Φιλική και ευδιάθετη προσωπικότητα
• Προηγούμενη αντίστοιχη εμπειρία

Καθήκοντα και αρμοδιότητες
• Καλωσόρισμα των επισκεπτών με χαμόγελο και φιλική διάθεση
• Εξυπηρέτηση πελατών, λήψη παραγγελιών
• Σερβίρισμα ποτών και φαγητών σύμφωνα με τα πρότυπα εξυπηρέτησης της εταιρείας
• Παρακολούθηση επισκεπτών, έλεγχος και διαβεβαίωση πως είναι ικανοποιημένοι από το φαγητό, το ποτό και την εξυπηρέτηση που τους παρέχεται.

Παροχές

• Ολόχρονη ή/και εποχιακή απασχόληση
• 13ος μισθός
• Πενθήμερη εργασία
• Φαγητό εν ώρα εργασίας
• Bonus πρόσληψης
• Υψηλά φιλοδωρήματα
• Διαμονή
• Πληρωμένη άδεια
• Ευέλικτα ωράρια
• Εκπτώσεις στα εστιατόρια του ομίλου
• Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης
• Ευκαιρίες για συμμετοχή σε εκπαιδευτικά σεμινάρια
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και σεβασμός στην προσωπικότητα και το χαρακτήρα κάθε εργαζόμενου

• Τέλος το γραφείο μας Dart Recruitment θα είναι δίπλα στον επιλεχθέντα υποψήφιο-ία καθ΄ όλη την διάρκεια της εργασίας παρέχοντας υποστήριξη σε θέματα καριέρας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@dart-recruitment.com αναφέροντας τον τίτλο της θέσης ως θέμα.