Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/11/2020

Εξωτερικός Πωλητής / Πωλήτρια

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η TAI ABEE αναζητά Πωλητή/τρια για να ενταχθεί σε μια αναπτυσσόμενη εμπορική εταιρεία ως Εξωτερικός Πωλητής/τρια.

Αρμοδιότητες Θέσης:
  • Διαχείριση αιτημάτων πελατών και παραγγελειοληψία στα σημεία μικρής λιανικής
  • Προώθηση των προϊόντων της εταιρείας στους υφιστάμενους πελάτες με στόχο την αύξηση του τζίρου
  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου στην περιοχή ευθύνης
  • Διερεύνηση της τοπικής αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 2+ έτη σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά σε εταιρεία λιανικού εμπορίου προϊόντων NON FOOD
  • Καλή χρήση εφαρμογών MS Office
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου με δυνατότητα μετακινήσεων
Δεξιότητες:
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Γνώση σε τεχνικές πωλήσεων
  • Επαγγελματική υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Προθυμία και συνεργατικότητα

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών με σταθερό μισθό και σημαντικό bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κινητό
  • Δυνατότητες ανάπτυξης σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας