Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/9/2020

Υπεύθυνος Βάρδιας - Δυτική Θεσσαλονίκη

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, με ηγετικό ρόλο στον κλάδο της, αναζητά Υπεύθυνο Βάρδιας για βιομηχανική μονάδα παραγωγής τροφίμων στη Δυτική Θεσσαλονίκη.

Περιγραφή Θέσης:
  • Οργάνωση και έλεγχος του τμήματος παραγωγής
  • Έλεγχος της διαθεσιμότητας, παραλαβής, σωστής αποθήκευσης αλλά και διαχείρισης των πρώτων υλών
  • Πρόταση διορθωτικών ενεργειών για τη βελτίωση της απόδοσης των γραμμών παραγωγής
  • Συμπλήρωση των προβλεπόμενων εντύπων και των αναφορών της βάρδιας
  • Επίβλεψη Προσωπικού και ανάθεση έκτακτων καθηκόντων στους υπαλλήλους της βάρδιας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕ.Ι. ή Α.Τ.Ε.Ι με κατεύθυνση Μηχανολογίας ή Αυτοματισμού
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ
  • Προϋπηρεσία σε βιομηχανική μονάδα (τουλάχιστον 2 χρόνια)
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Δυναμικός

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Πλήρης ασφάλιση, επιδόματα, άδειες, κ.λπ
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης