ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Ηλεκτρολόγοι

Κατηγορία: Μηχανικοί - Τεχνικοί - Επιστήμες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η εταιρεία Spatharas, που δραστηριοποιείται στον τομέα των ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων ζητά για άμεση πρόσληψη έμπειρους ηλεκτρολόγους.

Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Κατασκευή ηλεκτρικών εγκαταστάσεων βάση σχεδίων και αναγκών.
  • Να μπορεί να εντοπίζει και να αποκαθιστά τις βλάβες ή τις αιτίες των βλαβών ή και των δυσλειτουργιών των ηλεκτρικών εγκαταστάσεων και να παίρνει μέτρα για την αποκατάσταση της ομαλής, κανονικής και ασφαλούς λειτουργίας τους.
  • Να εκτελεί εργασίες συντήρησης σε ηλεκτρικές εγκαταστάσεις κάθε είδους.
  • Να εκτελεί εργασίες μετατροπής, βελτίωσης, αναβάθμισης και επισκευής ηλεκτρικών εγκαταστάσεων.
  • Να ερμηνεύει τεχνικά ηλεκτρολογικά σχέδια που αφορούν μια κατασκευή ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών εγκαταστάσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 χρόνων σε ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις
  • Απόφοιτος τεχνικής σχολής στον κλάδο ηλεκτρολόγων ή άλλο σχετικό δίπλωμα
  • Άδεια Ηλεκτροτεχνίτη
  • Ομαδικότητα και συνεργασία

Παροχές

  • Στους υποψήφιους που θα προσληφθούν προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!