Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/3/2020

Πρακτική Άσκηση Φοιτητών – Digital Marketing

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πρακτική
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Είσαι τελειόφοιτος ή σπουδαστής ΤΕΙ/ΙΕΚ και θέλεις κάνεις την πρακτική σου άσκηση στον Όμιλό μας;

Η ICOMM, δίνει τη δυνατότητα σε σπουδαστές οι οποίοι δικαιούνται, σε συνεργασία με το εκπαιδευτικό ίδρυμα φοίτησης τους, να εκτελέσουν τη πρακτική τους άσκηση και να κάνουν το πρώτο βήμα στην καριέρα τους:

Καθήκοντα:

  •  Social media marketing
  •  Web Marketing
  •  Email marketing
  •  Mobile marketing

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Καλή γνώση χρήσης Η/Υ
  •  Γνώσεις προγραμμάτων επεξεργασίας εικόνων (πχ photoshop)
  •  Γνώσεις χειρισμού social media, social networks
  •  Υπευθυνότητα, Ομαδικό πνεύμα
  •  Επικοινωνιακές & οργανωτικές Ικανότητες
  •  Διάθεση για εργασία

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  •  Συνεχή εκπαίδευση και υποστήριξη
  •  Ευχάριστο περιβάλλον
  •  Δυνατότητα άμεσης πρόσληψης με την ολοκλήρωση της πρακτικής άσκησης
  •  Εύκολη πρόσβαση από τα ΜΜΜ (Ακριβώς δίπλα στο μετρό του Αγίου Δημητρίου)
Παρακαλούμε να αποστέλλονται ΑΥΣΤΗΡΑ μόνο βιογραφικά που πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις.