Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/9/2022

Μηχανικός Συντήρησης (Μηχανολόγος)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η EL PACK Α.Ε., εταιρία με ηγετική θέση στον κλάδο της χάρτινης συσκευασίας επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της, για το εργοστάσιο της στο Καπανδρίτι :

Μηχανικός συντήρησης (Μηχανολόγος)

Βασικές αρμοδιότητες :
• Έλεγχος της καλής λειτουργίας των μηχανημάτων
• Τακτική συντήρηση των μηχανημάτων
• Επιδιόρθωση βλαβών όπου απαιτείται και συνεργασία με εξωτερικό συνεργάτη εφόσον χρειασθεί
• Συνεργασία με τον Διευθυντή Παραγωγής και ενημέρωση του για τη κατάσταση του μηχανολογικού εξοπλισμού
• Τήρηση των πολιτικών και διαδικασιών Υγιεινής ,Ασφάλειας και Περιβάλλοντος

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο Μηχανολόγου (ΤΕΙ ή Τεχνικής Σχολής Μηχανολογικής κατεύθυνσης )
• Καλή γνώση Αγγλικής Γλώσσας
• Καλή γνώση μηχανολογικών σχεδίων.
• Επαρκής γνώση χειρισμού Η/Υ (Microsoft & ERP)
• Για άντρες υποψήφιους εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Παροχές

• Ομαδική Ασφάλιση Υγείας
• Προοπτικές Εξέλιξης
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών