Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/06/2019

Υπάλληλος Εξωτερικών Εργασιών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Θεωρείς τον εαυτό σου αρκετά οργανωτικό και υπομονετικό για να εργαστείς ως Υπάλληλος Εξωτερικών Εργασιών στον τραπεζικό χώρο; Θέλεις να ξεκινήσεις την επαγγελματική σου πορεία στον τομέα των διοικητικών υπηρεσιών όπως η διεκπεραίωση εξωτερικών εργασιών, η διαχείριση επικοινωνίας και αρχειοθέτηση εγγράφων; Αν η απάντηση σε όλα τα παραπάνω είναι θετική, τότε είναι ευκαιρία να κάνετε την αίτηση σας και να εργαστείτε ως Υπάλληλος Εξωτερικών Εργασιών.

Οι κύριες αρμοδιότητες του Υπαλλήλου Εξωτερικών Εργασιών είναι:
  • Επικοινωνία με το γραφείο του Οικ.Διευθυντή και λήψη οδηγιών για εξωτερικές εργασίες.
  • Επίσκεψη σε δημόσιες υπηρεσίες όπως εφορία, ΙΚΑ καθώς και άλλες τραπεζικές διευθύνσεις.
  • Ηλεκτρονική αρχειοθέτηση και καταχώρηση φυσικών εγγράφων.
  • Έκδοση απαραίτητων δικαιολογητικών και επικυρώσεις εγγράφων.
  • Συντονισμός εξωτερικών εργασιών.
  • Έλεγχος και αναφορά των διαδικασιών στη διοίκηση της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

Για τη θέση του Υπαλλήλου Εξωτερικών Εργασιών είναι απαραίτητα τα παρακάτω προσόντα:
  • Απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
  • Άριστη χρήση της Ελληνικής γλώσσας.
  • Υπομονή και σωστή διαχείριση του χρόνου.
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας και προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Διπλωμα ΙΧ ,αν υπάρχει μοτοσυκλέτας θα εκτιμηθεί.
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψηφίους.

Παροχές

H εταιρεία για τη θέση του Υπαλλήλου Εξωτερικών Εργασιών προσφέρει:
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο περιβάλλον
  • Ευκαιρία να ξεκινήσετε την σταδιοδρομία σας στον τραπεζικό τομέα

Αν ενδιαφέρεστε για τη θέση του Υπαλλήλου Εξωτερικών Εργασιών μπορείτε να κάνετε την αίτησή σας τώρα!

Για πληροφορίες τηλεφωνήσετε στο +30 2106770523 και μπορείτε να ζητήσετε τον Κουκουλίδη Απόστολο

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.